Ã–VRIGT / Speglar / Spegel 5486054

nr 548 6054

Karl-Johan, med trymå, 1800-tal, mahogny, spegel med dekor i förgylld brons, Trymå ej ursprungligen tillhörande. Spegelns mått: 130x51, trymå: 40x62x27 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 27 oktober 2008